“Me një Diell në dorë”, Arbana Osmani pozon për herë të parë me vogëlushin e saj (FOTO)

“Me një Diell në dorë”, Arbana Osmani pozon për

Muajin që lamë pas, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër.

Çifti u bekua me një djalë, ndërsa Joni u bë me një vëlla të vogël.Ata zgjodhën emrin më të veçantë për të birin i cili ka ndryshuar tërësisht jetën e tyre, duke e quajtur Diell.

Dielli ende s’ka mbushur një muaj, ndaj s’mund të ndahet lehtë nga mami Arbana.

Për këtë arsye, ajo e merr me vete edhe kur duhet të punojë, siç ka treguar në pozën e fundit të publikuar në Instagram.Teksa përgatitej për të xhiruar një reklamë, ajo ka pozuar me të voglin në krahë, portretin e të cilit nuk e shohim dot.

“Si duken këto ditë përgatitjet për të xhiruar”- shkruan Arbana krahas fotos ku vëmendjen e mori i vogli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What “getting ready to shoot” looks like these days???? Today shooting a new commercial for @uji_qafshtama always with my @jetmira_dushi_official

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Ngjarja paraprake

1 275 raste të reja me koronavirus dhe 13 të vdekur në 24 orët e fundit

Ngjarja e ardhëshme

Harry Kane shënon golin e 200-të për Tottenham

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian