Më në fund! Lediana dhe Mevlani puthen

Sot në përputhen u transmetua edhe pjesa e fundit e takimit të Mevlanit dhe Ledianës, ku surpriza ishte puthja mes tyre.

Një ndër çiftet më të përfolura thanë se kjo puthje ishte konfirmim i pëlqimit që kanë për njëri tjetrin.

E megjithatë prapë ata nuk shprehen 100 përqind.

Mevlani thotë se është më i dhënë pas Ledianës, ndërsa ajo është më e tërhequr.

Ngjarja paraprake

​Jashari: 8 milionë euro investime nga KEDS në Skenderaj gjatë viteve 2021-2022

Ngjarja e ardhëshme

Del biseda e ish-Presidentit Trump me ish-zyrtarin e zgjedhjeve në Xhorxhia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian