Më në fund Interi shënon, kush tjetër pos Lautaro Martinezit

Interi i ka shënuar Atalantës në ndeshjen që po zhvillohet në Bergamo.

Lautaro Martinez ishte ai që e dërgoi topin në rrjetë në minutën e 58’, për t’i dhënë avantazhin skuadrës së Interit.

Interi i Antonio Contes tashmë po fiton 0-1 dhe është rrugës për të marrë tri pikë të arta.

Ngjarja paraprake

Djali i madh i Zidanes afër të nënshkruajë me skuadrën e re

Ngjarja e ardhëshme

​Ekipi mjekësor ushtarak italian diskuton me të rinjtë për rritjen e ndërgjegjësimit rreth COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian