“Më mirë e ëma se e bija”, Adelina Tahiri publikon nënën dhe habit ndjekësit (FOTO LAJM)

Këngëtarja Adelina Tahiri është mjaf aktive në llogarinë e saj në Instagram ku ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit dhe gjithashtu nuk ngurhon të publikojë herë pas here familjarët.

Por së fundmi ajo ka surprizuar ndjekësit kur ka publikuar nënën e saj.

Nëse Adelina nuk do e kishte bërë të ditur, të gjithë mund të mendonin lehtësisht se gruaja në fjalë është shoqja e saj.

Nena e Adelinës duket vëertetë e re në moshë duke qenë se është e kuruar në detaje për look-un e saj.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gjithçka gati për fillimin e Manifestimit tradicional “Flakadani i Karadakut 2022”

Story i radhës

“Vjedhje, falsifikim dhe dhunë në familje”/ Arrestohen 8 persona, katër prej tyre ishin shpallur në kërkim

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish