Me gjysëm fustan, Jennifer Lopez nxjerr në pah të pasmet

Jennifer Lopez tashmë po flet për projektin e saj të ri për vitin 2021, për filmin Marry Me me Maluma dhe Owen Wilson.

Të enjten aktorja 51 vjeqare ka folur për Billboard në lidhje me këtë komedi romantike për të cilën thotë se ka marrë sumë afër zemrës së saj./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Carovska: 87% e nxënësve ndjekin pa probleme mësimin online

Ngjarja e ardhëshme

​Për herë të parë mbi 8.000: Italia vendos një rekord të ri negativ

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian