Me fustan provokues, Rita Ora ekspozon format trupore

Pa të brendshme, por Rita Ora ka shfaqur trupin e saj të jashtëzakonshëm me një fustan ngjyrë burgundi të prerë e ku ka qenë e shoqëruar me të dashurin e saj Taika Waititi në mbrëmjen që është mbajtur në Los Angeles të Critics Choice Awards 

Rita Ora ka pasur të veshur një fustan të Elie Saab Couture teksa ka përcjellë edicionin e 27-të të Critics Choice Awards që u mbajt në Los Angeles të dielën në mbrëmje. 

Këngëtarja (31) e ka mbuluar modestinë e saj pasi që ka shkuar në këtë ngjarje pa të brendshme, teksa ka veshur një fustan tepër të guximshëm. 

Ajo ka treguar trupin e saj fenomenal teksa u shoqëruar me të dashurin e saj Taika Waititi dhe bashkë me ta disa herë u pa edhe aktorja Kristen Stewart.

Image

Rita Ora

Image

Rita Ora me të dashurin

Image

Rita Ora me të dashurin

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Memphis Depay afër largimit nga Barceola

Story i radhës

BE-ja do të sanksionojë Abramovich, thonë burime diplomatike

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish