Me bikini mbi motor, Françeska Jaçe provokon

Mediale Vip23 korrik 2021

Angelina Jolie nuk dukej edhe aq mirë kur u largua me tre nga gjashtë fëmijët e saj të enjten

Aktorja, 46 vjeç, u pa duke u shoqëruar me djalin Pax, 17 vjeç dhe vajzat Zahara, 16 vjeç dhe Shiloh, 15 vjeç, në Paris, Francë, ku bënë pazar në KITHs dhe dyqanin Guerlain.
Duke vendosur një dukje mahnitëse, Angelina dukej e…

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Vuçiq në siklet të madh, ja çka do të detyrohet të publikojë në lidhje me Kosovën

Ngjarja e ardhëshme

Rufki Suma e fillon punën nga ora 6:00 e mëngjesit!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian