Me banane në duar, Megi Pojani “tërbon” fansat me pozën provokuese

Ajo njihet si një nga vajzat shumë të komentuara në rrjetet sociale. Është fjala për moderatoren, Megi Pojani, e cila herë pas here bën postime mjaft provokuese në profilin e saj në “Instagram”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Bukuroshja brune ka ndarë me ndjekësit një pozë ku shfaqet shumë “hot”.

Teksa qëndron e ulur në shkallë, Megi pozon provokuese ,e dy banane në duar.

Ajo shfaqet e veshur me të zeza dhe një palë shapka me gisht, ngjyrë portokalli dhe rozë.

“Stop! Bëj like. Zoti t’rujt”, shkruan moderatorja e njohur krahas pozës që mori mbi 40 mijë pëlqime dhe komente pafund.

Image

Megi Pojani
Ngjarja paraprake

Shqiptari zbulon pse e ka nofkën e çuditshme

Ngjarja e ardhëshme

Virusi bën agjendën, jo ne

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian