Me apo pa rroba? Ja pamjet e shqiptaret që po çmend

Oriola Marashi publikon pamjet hot dhe kërkon mendimin e ndjekësve!

Oriola Marashi, e dashura e  futbollistit Eros Grezda, është një nga modelet shqiptare më seksi. Bukuroshja zeshkane ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike që nuk heziton ti ekspozojë në rrjetet sociale.

Ajo ndan herë pas here me ndjekësit foto të nxehta, ku nuk lë vend për imagjinatën.

Image

Së fundmi publikoi dy video pranë njëra tjetrës, në të dyja shfaqet para pasqyrës, në njërën e veshur dhe në tjetrën vetëm me reçipeta.

“Pa apo me”– shkroi Oriola Marashi krahas pamjeve, duke kërkuar mendimin e ndjekësve se si duket më mirë.

Image

Aktualisht, modelja është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda.

Image

Pasi bënë lidhjen publike, çifti nuk hezitojnë që ti shprehin dashurinë njëri-tjetrit në rrjetet sociale, ku publikojnë video dhe foto intime së bashku.

Ngjarja paraprake

Brenda 24 orëve, 915 gjoba për mosmbajtje të maskës

Ngjarja e ardhëshme

Georgievski: Duam afërsi me Bullgarinë, duhet t’i pranojmë meritat e Zaevit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian