Me 240 km/h tremb “për vdekje” vajzat: Mbaje për Kishë të Laçit, jo kaq shpejt (VIDEO)

Një video e frikshme po qarkullon në mediat në Kosovë, teksa një i ri po ecën me shpejtësi marramendëse me makinë, ku ka si pasagjere edhe dy vajza.

Vajzat duket të jenë nga Shqipëria dhe I kërkojnë djalit të mos ecë me shpejtësi aq të madhe.

Ai nuk i dëgjon dhe vijon rrugëtimin e tij me shpejtësi.

Vajzat përpiqen që t’i kujtojnë se mund të ketë radar në rrugë, por ai ia shkel gazit duke kapur shpejtësinë 240 km/h në zonë të banuar.

Vajzat duken mjaft të trembura nga situata e ndodhur dhe fillojnë të bërtasin që ai të ndalojë./albeu.com/

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Xhamia “Kapixhi Hamza” në Gazi Babë shembull i respektit për personat me nevoja ndryshe

Story i radhës

Kodi i gjuhës është ADN-ja e një kombi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish