McGregor habit me mesazhin e tij për Khabib

Kundërshtari më i ashpër i Khabib në UFC ishte Conor McGregor.

Dueli mes çeçenit dhe irlandezit ishte më i ashpri në të gjithë historinë e këtij sporti. Shkoi përtej ringut dhe pati përplasje mes dy skuadrave, madje u desh ndërhyrja e policisë.

Conor ka reaguar pas tërheqjes nga sporti dhe fitores ndaj Geathjes për Khabib. Ai shkruajti një status në rrjetin e tij social Twitter. “Përformancë e mirë Khabib. Do të kujdesem unë. Respekt dhe ngushëllime për babain tënd sërish.

“Ngushëllime ty dhe familjes tënde. Me sinqeritet, McGregor”, – shkruan ai. Irlandezi mund ta ketë sërish mundësinë për t’u rikthyer si kampion i UFC.

Ngjarja paraprake

Sot do të varroset Amdi Bajram

Ngjarja e ardhëshme

Shenjat që tregojnë se partneri po ju përdor për të kënaqur egon e tij

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian