MC Kresha në dilemë

“Tik-Tok” llogaritet nëpër sondazhe të ndryshme si njëri nga rrjetet sociale me të përdorura.

Po ashtu edhe një numër i madh i fytyrave tona publike janë përdoruese të Tik-Tok-ut.

Së fundmi para një dileme të tillë siç duket është edhe rep-artisti Mc Kresha.

E këtë e tregoi ai përmes një postimi në Instagram.

“Un’ tu’ menu “a me çel’ #tiktok a jo”, ishte mbishkrimi i tij.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një episod i jashtëzakonshëm në televizionin rus: Ushtaraku në pension paralajmëron se situata për Rusinë do të përkeqësohet

Story i radhës

Barcelona ofron para dhe një sulmues për Lewandowskin

Të fundit nga