Mbrojtësi i Interit përfundon në Francë, Conte nis bisedimet për një tjetër lojtar

Interi i ka bërë dalje Dalbertit dhe e ka huazuar te skuadra e Rennes. Ata i kanë dhënë mundësinë atij të luajë në Francë. Mbrojtësi nuk gjeti hapësira te zikaltërit, prandaj do që të luajë.

Fabrizio Romano shkruan se gjithçka është e mbullur dhe tani pritet vetëm prezantimi i bisedimeve nga klubet. Interi nga krahu tjetër po mendon që të firmosë me Matteo Darmianin.

Zikaltrit janë gati të paguajnë 2.5 milion euro për kartonin e lojtarit. Italianët nga krahu tjetër po mendojnë të rinisin bisedimet për Marcos Alonsos. Ata duan ta huazojnë futbollistin e trajnerit Frank Lampard.

Ngjarja paraprake

Parazitët e kokës i marrin jetën 12-vjeçares, policia shokohet nga ajo që gjen në dhomën e saj

Ngjarja e ardhëshme

Ushtria e Azerbajxhanit çliron disa lartësira strategjike nga pushtimi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian