Mbrojtësi afër largimit nga Manchester Utd

Ylli i Manchester United drejt largimit këtë verë!

Mbrojtësi Eric Bailly ka vendosur të mos nënshkruajë kontratën e re me Manchester Unitedin dhe është i përgatitur të largohet gjatë afatit kalimtar të verës.

Mbrojtësi me prejardhje nga Bregu i Fildishtë është duke kaluar sezonin e pestë në “Old Trafford” dhe ka edhe një vit të mbetur në kontratë.

Bailly ka zhvilluar vetëm shtatë ndeshje si titullar në Premierligë, sidoqoftë, sipas Daily Mail, lojtari është i gatshëm të largohet gjatë kësaj vere.

Ngjarja paraprake

​Kështu mund të duken gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve pas ndeshjeve të sotme

Ngjarja e ardhëshme

Kryekuvendari Konjufca takoi kryetarët e grupeve parlamentare

të fundit nga

Bora mbulon Bergamon

Bora mbulon Bergamon, shtyhet fillimi i ndeshjes Atalanta-Villareali. Grupi F është në

AlbanianEnglishMacedonian