Mbrëmje e keqe për Torinon e Vojvodës

Torino mbetet pa pikë sonte në përballje me Venezia-n, në ndeshjen e javës së 25-të të Serie A në futboll. 

Venezia ka shënuar fitore me rezultat 2:1 ndaj Torinos.  

Vojvoda u paraqit titullar për përkundër angazhimit me bashkëlojtarë nuk arritën të ndalin një pikën në kanak të tyre.

Brekalo shënoi në minutën e 5-të për Torinon, por kjo është përmbysur nga rivali. 

Futbollisti Haps shënoi në minutën e 38-të për 1:1 dhe Crnigoj në atë të 46-tën për 1:2. 

Venezia zë vendin e 17-të me 21 pikë e Torino të 10-tin me 32 sosh.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Aktualitetet e fundit të politikës së jashtme, Osmani në brifing me gazetarët

Story i radhës

Leximi ndihmon në shëndet më të mirë dhe në jetëgjatësi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish