Mbappe i interesuar të transferohet në Anfield – Liverpooli përgatit super ofertën

Sipas asaj që raporton Le Parisien, Kylina Mbappe është i interesuar që të kalojë te Liverpooli në verën e ardhshme.

Sulmuesi francez i ka bërë të ditur Paris Saint-Germainit se nuk do të vazhdojë kontratën dhe dëshiron të largohet në drejtim të një aventure të re.

Mediumi francez bën të ditur se 21-vjeçari është një admirues i madh i stilit të lojës së Jurgen Kloppit.

Por, edhe trajneri gjerman nuk e ka fshehur asnjëherë dëshirën e tij për të transferuar Mbappe në Anfield Road.

Liverpooli planifikon të përfshijë së paku dy lojtarë dhe 200 milionë euro për të realizuar transferimin e francezit.

Ngjarja paraprake

Masa të reja kundër Kovid-19 – Hotelierët do të punojnë deri në ora 23, administrata nga shtëpia, ndërsa transporti publik me kapacitet të përgjysmuar

Ngjarja e ardhëshme

Këto fshatra të Gjakovës mbesin pa ujë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian