Mbappe dhe Benzema bisedojnë 15 minuta pas ndeshjes

Mbappe dhe Benzema bisedojnë 15 minuta pas ndeshjes, mamaja dhe avokati i lojtarit të PSG bashkë me ta! 

Sipas “MARCA”, Mbappe dhe Benzema kanë biseduar për të paktën 15 minuta pas mbarimit të ndeshjes.

Dy sulmuesit, shokë skuadre në kombëtaren franceze, u takuan në fund të ndeshjes duke shkëmbyer fjalë me njëri tjetrin për rreth 15 minuta.

Sipas gazetës spanjolle, të pranishëm ishin nëna dhe avokati i sulmuesit të PSG-së.

Një skenë që ushqen më tej zërat për një transferim të mundshëm të Mbappes te Real Madrid.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bekteshi: Buka, mielli dhe vaji do të shiten pa marzhë profiti (VIDEO)

Story i radhës

Tjetër përplasje Rusi-Kinë? Mediat e Moskës zbulojnë se Pekini ka refuzuar…

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish