Martohen Andi dhe Melisa?

14:32 | 18 Prill 2021

Ish-konkurrentët e programit Përputhen siç duket janë kurorëzuar me martesë.

Melisa Lleshi dhe Armando Shehi janë martuar, shkruan lajmi.net.

Edhe pse në program ata nuk janë deklaruar si çift përveç se kanë pasur takime me njëri-tjetrin duke mos i vazhduar tutje.

Megjithatë, Melisa dhe Andi e kanë vazhduar njohjen jashtë programit dhe tashmë edhe janë martuar.

Dyshimet për një martesë të mundshme janë bërë për shkak të një fotografie të publikuar ku shihen Melisa bashkë me Andin veshur me rroba zyrtare.

Ndryshe, të njëjtit nuk kanë zbuluar ndonjë informacion lidhur me marrjen e një hapi kaq të rëndësishëm në jetën e tyre./Lajmi.net/

 

Ngjarja paraprake

Dikur gjyqtar i njohur në Kosovë, sot në Jezerc i kullot dhitë

Ngjarja e ardhëshme

​Pacolli bën homazhe në Makoc: Kjo ishte zona më e përgjakur e Gollakut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian