Marshojnë prindërit vetushqyes: Problemet tona, nuk janë tabu!

Prindërit beqarë dhe vetushqyes kanë marshuar sot në Shkup për ngritjen e vetëdijes publike për problemet e përditshme me të cilat ballafaqohen ata.

“Ne dëshirojmë të shprehim dhe prezantojmë imazhin e familjeve me një prind dhe një prind për të gjithë dhe të gjithë palët e interesuara në shoqërinë.

Tema e prindërve beqarë nuk duhet të jetë tabu.

“Jo më shumë”, thanë nga ekipi marshues “Një mundet”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

SHBA: Diplomacia është ende e hapur për t’i dhënë fund përplasjes Ukrainë-Rusi

Story i radhës

Vasili: Rilindja po e shkreton bujqësinë dhe fermerët, po largohen pasin nuk kanë mbështetje

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish