Marka “Nike” befason partneren e Ronaldos për ditëlindje

Georgina Rodriguez festoj ditëlindjen javën e kaluar.

Georgina festoj pranë familjes së saj Ronaldos dhe fëmijëve

Ajo mori urime të shumta dhe dhurata njëkohësisht.

Image

Nuk ka munguar edhe një dhuratë simbolike nga marka e njohur e atleteve “Nike”, ajo e ka befasuar duke i bërë dhuratë një palë atlete.

“Faleminderit Nike”, ka shkruar Georgina në postim.

Ndryshe, për shkak të pandemisë Covid-19 Rodriguez ka festuar vetëm me familjen e saj.

Ngjarja paraprake

"HRW" akuzon ushtrinë e Kamerunit për vrasje të civilëve

Ngjarja e ardhëshme

Pranon Chiellini: Nuk i kam cilësitë e Ramos apo Van Dijk

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian