Marina Vjollca shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtër

21:18 | 17 Prill 2021

Foto: Instagram

Marina Vjollca është shfaqur mjaft tërheqëse në imazhet e reja.

Marina Vjollca, së fundmi ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme.

Sot ajo hyri në Instagram për të ndarë imazhe mjaft të bukura me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj, ndërsa fustani i zi i shkonte aq shumë asaj.

E veshur me shumë stil ajo ka vënë në pah format trupore dhe duket shumë seksi./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Ky është vetëm fillimi

Ngjarja e ardhëshme

Reagon AMPEK: Prokuroria dhe policia s’kanë të drejtë të kërkojnë burimet e gazetarëve pa urdhër të gjykatës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian