Maqedonia barazon në Shkup ndaj Anglisë

Anglia u ndal në barazim 1-1 në Shkup ndaj Maqedonisë së Veriut. Golin e parë e shënoi Enis Bardhi në pjesën e parë për Maqedoninë falë një 11-metërshi, ndërsa për skuadrën angleze riktheu baraspeshën Harry Kane në pjesën e dytë të takimit. Ndeshja përfundoi me rezultatin final një me një.

Burimi: TV21

Story i mëparshëm

Parashikimi i motit për të martën

Story i radhës

“A e din betimin e UÇK-së”, “mos um hin okolla”: “Plas” debati mes Sokolit dhe Statovcit

Të fundit nga

Hasani tremb Tiranën

Florent Hasani me shumë mundësi e humbet derbin me Partizanin.  Burime nga klubi bardheblu bëjnë me