Maqedoni: 32 viktima dhe 336 raste të reja me COVID

Në 24 orët e fundit janë kryer 1 181 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 336 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus ose 28 per qind e testeve të kryera.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 32 pacientë, ndërsa janë shëruar edhe 544 persona

Ngjarja paraprake

Gresa Behluli publikon këngën “Nëna ime”

Ngjarja e ardhëshme

Daja: Derbi? Ndeshje për t’u fituar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian