Mani ia del dhe me këngë ndryshe, publikon “Loti”

Duket sikur është një artist tjetër teksa dëgjon këngën më të re të tij.

Po flasim për këngëtarin Mani, ku pas rekord klikimesh me hitin internacional “Prishtina” ai na vjen me një stil tjetër, por duket sikur i shkon mjaft natyrisht ka dashur ti përshtatet dhe xhrimeve festive, ku sapo ka sjellë këngën ” Loti”.

Teksti dhe muzika është realizuar nga Naim Krasniqi dhe vjen në xhirimet festive të produksionit Polifonia, e ia vlen ta dëgjoni zërin dhe interpretimin e tij duke ia dalë më së miri edhe në këtë zhanër artisti i talentuar Mani.BS

Ngjarja paraprake

Sot një vit u regjistrua rasti i parë me COVID-19 në botë

Ngjarja e ardhëshme

Kombëtarja e Ukrainës dërgohet në izolim, anulohet ndeshja e tyre me Zvicrën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian