Mancini: Një ndeshje që ne nuk e fituam..

Italia nuk shkoi më shumë se disfata 0:3 përballë Argjentinës në “Finalissima”.

Pas përfundimit të sfidës, tekniku i “Axurrëve”, Roberto Mancini, iu përgjigj pyetjeve në konferencën për shtyp, ku nuk e fshehu zhgënjimin.

Çfarë tregon medalja e argjendtë?

“Tregon një ndeshje që ne nuk e fituam, por që e arritëm duke fituar Europianin dhe pas tre vite e gjysmë të pamposhtur.

Tregon një moment të mirë në karrierën tonë”, tha Mancini.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vera do të jetë më e nxehtë, temperaturat pritet të arrijnë vlerat mbi mesataren

Story i radhës

Nuk dinë t’i kthejnë emocionet: Pjesëtarët e shenjës më e ftohtë të horoskopit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish