Manchester Utd duhet të nxitojë

Drejtuesit e Manchester United duhet të marrë një vendim për të ardhmen e Ole Gunnar Solskjaer sa më shpejtë që është e mundur, dhe të emërojnë në vend të tij Mauricio Pochettinon.

Argjentinasi konsiderohet favorit për zëvendësimin e Solskjaer, dhe thuhet se kontaktet kanë filluar.

Por, Manchester United duhet të reagojë shpejtë nëse dëshiron Pochettinon, pasi është mësuar se një tjetër skuadër evropiane po kërkon shërbimet e tij.

Ole Gunnar Solskjaer ka marrë drejtimin e Manchester United në vitin 2018, duke zëvendësuar Jose Mourinhon.

Ngjarja paraprake

‘As armikut nuk i urohet katandisja në atë gjendje’, Rama ironizon keq presidentin nga Durrësi: Çfarë do nga ju Ilir Meta? Mos do …

Ngjarja e ardhëshme

Ekipi elektoral i Presidentit Trump: Zgjedhjet nuk kanë përfunduar ende

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian