Manchester United mendon rikthimin e Jonny Evans!

Rritet gjithmonë e më shumë mundësia e një rikthimi te Manchester United për Jonny Evans.

Sipas mediave angleze, “Djajtë e Kuq”, po shqyrtojnë me shumë vëmendje situatën e kontratës së mbrojtësit që aktualisht aktivizohet me Leicester.

32-vjeçari ka qënë pjesë e skuadrës që tashmë drejtohet nga Solskjaer nga viti 2006-2015, për t’u transferuar më pas te West Bromwich, ku qëndroi deri në 2018.

Në qershor pot ë 2018 irlandezo-veriori kaloi pikërisht te  “dhelprat” ku dhe luan për momentin. Gjithsesi një rikthim në Manchester nuk përjashtohet, ku në merkaton e janarit mund të ndodhë gjithçka.

Ngjarja paraprake

Ahmeti e quan “hajgare” ndihmën prej 2 milionë eurosh nga Qeveria për 156 biznese

Ngjarja e ardhëshme

Vdes radiologia Poliksena Stojanovska–Gjorgievska nga Kovid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian