Manchester United me tri mungesa të mëdha kundër PSG-së

Skuadra e Manchester United do të jetë pa tre yjet e ekipit kundër PSG-së.

Harry Maguire, Edinson Cavani dhe Mason Greenwood nuk janë ftuar për ndeshjen e nesërme.

Maguire dhe Greenwood besohet të kenë probleme me lëndimet, kurse Cavani sapo ka filluar të stërvitet dhe ende nuk është i gatshëm për të luajtur.

Ndeshja do të zhvillohet në ora 21:00 në “Parkun e Princave”.

Ngjarja paraprake

Kush është mashkulli që e mbajti para duarsh Encën në festën e ditëlindjes

Ngjarja e ardhëshme

Thellohet skandali : E njëjta kompani do të ndërtojë edhe incineratoin në Sherishtë të Vlorës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian