Manchester United me dy mungesa të mëdha për ndeshjet ndaj PSG-së në Ligën e Kampionëve

Edinson Cavani dhe Harry Maguire nuk kanë udhëtuar në Paris me skuadrën e Manchester United përpara ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj PSG.

“Djajtë e Kuq” luajnë me kampionët francezë të martën në mbrëmje në ndeshjen e parë të Champions League.

Cavani priste të bënte debutimin e tij kundër klubit të tij të vjetër – pasi u largua nga ta në fund të sezonit të kaluar.

Maguire gjithashtu nuk do të udhëtojë me skuadrën.

Maguire ka mbetur në shtëpi për ndeshjen e PSG – por ende nuk dihen arsyet e kësaj mungese.

Ngjarja paraprake

​Donacion për Klinikën e Gjinekologjisë nga AMC dhe LDS Charities

Ngjarja e ardhëshme

Traore ‘zhgënjen’ Liverpoolin dhe Barcelonën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian