Manaj shënon në ndeshjen e Ligës së Turqisë!

Futbollisti nga Kosova, Arb Manaj, me ekipin e Keciorengucu arriti një pikë të madhe në duel me Eskisehirsporin, duke barazuar me rezultat 2:2. 

Manaj është kreator i barazimit dhe importuan një nga Eskisehir. 

Manaj futet në lojë në minutën e 79-të dhe realizon në atë të 90-tën. Eskisehirspor është në vend të 17-të me 4 pikë dhe Keciorengucu është i gjashti me 15 sosh pas javës së nëntë në Ligën e Parë të Turqisë. 

Nigeriani Sunday Alimi ka shënuar dy gola për vendasit (33′ e 46′) dhe për Keciorengucu Utlu (13′) e Manaj (90′).

Ngjarja paraprake

Një person që nuk i sheh gabimet e tij nuk do të ndryshojë kurrë

Ngjarja e ardhëshme

Vetëfljimi i Anisa dhe Zhaneta Josifit, viktimat asnjë komunikim në celular prej një viti

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian