Manaj në bankë rezervë ndaj Istambulspor AS

Sot me fillim nga ora 11:30, do të zhvillohet takimi ndërmjet Keciorengucu dhe Istambulspor AS, duel ky në kuadër të xhiros së tetë në Ligën e parë turke.

Në këtë ndeshje me gjasë në pjesën e dytë do të ketë minuta edhe për sulmuesin, Arb Manaj.

Tashmë klubi turk, Keciorengucu ka publikuar formacionin zyrtar ndaj Istambulspor që Manaj ndodhet në bankë rezervë.

Ngjarja paraprake

VMRO-DPMNE: Dorëheqja e Filipçes dhe Karaxhovskit është masat më e mirë kundër Covid-19

Ngjarja e ardhëshme

Turqia nuk ndalet, rinovon Naftex-in! Athina note tjetër proteste

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian