Manaj i pafat!

Rei Manaj ka lënë sërish gjurmë me Specian.

Në sfidën ku Specia po humbet me rezultatin 0-3 ndaj Napolit, sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar me kokë, por anësori e ka cilësuar si pozicion të parregullt.

Lushnjari ka qenë më i avancuar se linja mbrojtëse e napoletanëve pas një spondi me kokë nga shoku i skuadrës që i dha në formë asisti Manajt për të shënuar.

Ndonëse një gol i parregullt Manaj ka qenë protagonist dhe i saktë për ta dërguar atë top në rrjetë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Letër publike për Boris Johnsonin, Olaf Scholzin, Emanuel Macronin dhe Antonio Guterres

Story i radhës

U tha se Donaldi u aksidentua, ja si qëndron e vërteta rreth aksidentit me motor

Të fundit nga