Man City konfirmon edhe dy raste pozitive ndaj COVID-19

Manchester City ka konfirmuar se Eric Garcia dhe një anëtar i stafit kanë rezultuar pozitivë ndaj COVID-19.

Manchester City ka konfirmuar se Eric Garcia dhe një anëtar i stafit të klubit kanë rezultuar pozitiv ndaj COVID-19.

Deri tani të infektuar janë konfirmuar Ederson, Jesus, Walker, Cancelo dhe Doyle, tani listës i shtohet edhe Eric Garcia.

Lojtari është udhëzuar të ndjek rregullat anti-COVID-19 dhe të izolohet.

Siç bëhet e ditur, ndeshja ndaj Chelsea do të zhvillohet.

Ngjarja paraprake

Tetë gola, Interi fiton bindshëm

Ngjarja e ardhëshme

Të paktën 18 njerëz vdesin nga shembja e kulmit gjatë një funerali në Indi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian