Man City – Aston Villa, Liverpool – Wolves, në ethet e titullit!

Man City – Aston Villa, Liverpool – Wolves, në ethet e titullit!

Manchester City dhe Liverpool sot do të zhvillojnë ndeshjet e fundit për sezonin 2021/22 në Premierligë.

Kampioni në fuqi do të luajë me Aston Villan në “Etihad Stadium”, teksa “Të Kuqtë” në “Anfield” e presin Wolvesin.

Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola është lidere në tabelë me 90 pikë, kurse skuadra e Jurgen Kloppit është e dyta me një pikë më pak.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shkencëtarët këshillojnë: Sa orë duhet të flini në varësi të moshës

Story i radhës

I riu përplas këmbësorin, ndërron jetë në vend 50 vjeçari

Të fundit nga