Maluma zgjodhi një ngjyrë flokësh aspak të zakontë dhe duket kaq interesant

Maluma ka ndryshuar ‘look-un’ edhe një herë.

Një ndër këngëtarët më të njohur latin, Maluma, konsiderohet si një prej meshkujve më seksi në botë.

Ai është tejet aktiv në rrjetin social Instagram ku numëron rreth 55 milionë ndjekës, ndërsa këngëtari aty ndan vazhdimisht foto e video të tijat.

Këngëtari është tashmë me flokë të kaltër, i cili ka kombinuar ngjyrën e re të flokëve me rrobat.

Tashmë dihet se atij i pëlqen të ndryshoje pamjen shpesh, mirëpo kjo e fundit ka qenë ngjyra më interesante që Maluma ka provuar deri tani.
 

Ngjarja paraprake

​Shpejtim Bulliqi viziton Qendrën e Mjekësisë Familjare në Lluzhan

Ngjarja e ardhëshme

Masat e reja në Irlandë, gjobë dhe për ata që pijnë alkool jashtë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian