Maluma së shpejti baba?

Në çdo postim që Maluma bën gjithmonë tërheq vëmendjen e fansave. Epo, skishte si të ndodhte ndryshe edhe kësaj radhe.

Në llogarinë e tij në Instagram këngëtari ka postuar një imazh, në të cilën shihet barku i rrumbullakosur i një vajze. Maluma shfaqet duke vendosur kokën mbi bark, në të cilin është shkruar: “#7DJ”.

Krah fotos gjithashtu ai ka shkruar të njëjtën gjë që ka shkruar në bark pa bërë të ditura më shumë detaje. Kjo gjë i ka çorjentuar fansat të cilët menjëherë filluan të aludojnë se ai do të bëhet baba së shpejt.

Ka dhe nga ata të cilët mendojnë se ndoshta ky është një projekt i radhës. Epo derisa Maluma ta konfirmojë vetë nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

Ngjarja paraprake

ODIHR në Tiranë për 25 prillin, takime me PS, PD dhe LSI-në

Ngjarja e ardhëshme

Odegaard pritet të kryejë testet mjekësore sot tek Arsenali

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian