Maluma ‘ndez‘ Tiranën, kërcim provokues me balerinën

Këngëtari me famë botërore, Maluma po mban sot koncertin në Tiranë me rastin e Ditës së Verës.

Performaca e tij ndezi skenën duke i bërë të gjithë të kërcenin dhe këndonin, duke e shijuar në maksimum.

Veshja ishte tipike në stilin e këngëtarit latin, i cili shoqërohej nga trupa e baletit. Ai preferoi një xhup ngjyrë të gjelbër me pantallona gri në shkëlqim të kombinuara me një palë syze me skelet të bardhë.

Trupa e baletit e shoqëroi Malumën duke i dhënë më shumë alegri skenës krahas zërit magjepsës.

Fansat mbushën sot sheshin duke pritur me padurim daljen e tij nga prapaskena.

Maluma po mban turin e tij muzikor në të gjithë botën dhe një ndër vendet ku do të ndalonte për të dhënë koncert ishte Shqipëria.

Koncerti i tij ishte parashikuar të mbahej në po të njëjtën datë para dy vitesh por për shkak të pandemisë së COVID-19 u shty.

Para se të vinte këngëtari ka pasur disa kërkesa të çuditshme si mjalti, çaji, kafja, çamçakëzët pa sheqer dhe më e veçanta tavolina e ping- pongut në prapaskenë.

Image
Image
Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gjenerali amerikan vjen me një parashikim: Edhe kaq ditë do të dorëzohet ushtria ruse

Story i radhës

Humbi pronësinë e Chelsea/ Abramovich shfaqet për herë të parë pas sanksioneve, ja se si duket oligarku rus

Të fundit nga