Maluma dhe Carlos Rivera lansojnë duetin “100 Anos”

Maluma erdhi më ndryshe në këngën e re.

Ylli latin, Maluma, sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “100 Anos”.

Kësaj radhe, artisti vendosi të bashkëpunojë me Carlos Riveran, ndërsa këngës ia shoqëruan edhe klipin.

Për dallim prej këngëve të tjera të këtij artisti, kësaj radhe Maluma erdhi në një stil më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim.

Ky projekt i artistit latin vjen pas suksesit që kishte projekti “Pa Ti” në duet me Jennifer Lopez.

Ngjarja paraprake

Gardianët komentues të Kushtetutës së Republikës së Kosovës?!

Ngjarja e ardhëshme

Biden vazhdon punën për formimin e stafit të tij të Shtëpisë së Bardhë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian