Malisheva fiton në Gjilan, Drenica e fortë për kampionin

Malisheva kthehet me tre pikë, duke e mposhtur me rezultat 4:3 Gjilanin.

Për Malishevën janë pikët e shpresës që të ikë nga zona e barazhit.

Drenica e mposhti me 3:1 kampionin e ri Ballkanin, në takimin e javës së 35-të të elitës së futbollit të Kosovës.

Gjilani është në vend të dytë me 62 pikë, Drenica në të 7-tin me 48, Malisheva e teta me 47 dhe Ballkani i pari me 73. 

Rezultatet 
Drenica – Ballkani 3:1
Dukagjini – Llapi 3:2
Gjilani – Malisheva 3:4
Ulpiana – Feronikeli 6:2
Prishtina – Drita 0:1

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

(VIDEO) Gashi: Integrimi, drejtësia, familja…mbeten përparësi për 4 vitet e ardhshme

Story i radhës

Gjuha e trëndafilave, kuptimi që fshihet pas secilës ngjyrë

Të fundit nga