Majlinda Zeka, si bombë me bikini

Majlinda Zeka njihet si femra më e bukur, dhe me linja perfekte.

Ajo në secilen foto që poston menjëherë kalon në lajm, duke u dalluar gjithmonë në fizikun e saj.

Me kombinimet në veshje, Majlinda gjithmonë është pjesë e mediave rozë, duke joshur gjithmonë me paraqitjet që bën.

Image

E, këtë herë, ajo befasoi me belin e saj, ku lirshëm mund të themi që dallohet nga femrat e tjera.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Çka i ndodhi mërgimtarit nga Zvicra në Gjilan

Ngjarja e ardhëshme

Erion Braçe përballet me të papriturën në mesnatë teksa ishte në shtëpinë e tij

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian