Majlinda bëhet e tëra bionde, shkëlqen në pamjen e fundit

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Së fundi, Majlinda është bërë e tëra bionde, e me këtë pamje të rej ajo po duket mahnitëse.

Image
Ngjarja paraprake

Gjobitet me 700 000 lekë, pasi tentoni të kalojë në Kakavijë i infektuar me Covid

Ngjarja e ardhëshme

Kolonë e gjatë veturash në Veternik

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian