Majk shuan kuriozitetin një herë e mirë, ja perse nuk ka më “Babastars”

BABASTARS (BS) ka qenë një nga grupet më të famshme të Kosovës.

BS përbëhej nga këngëtarët Ghetto Geasy, Agon Amiga, Skivi, Cozman, Majk Dhe Onat etj. Muzika e tyre identifikohet më shumë është ajo e hip-hop.

Njëri prej anëtarëve të grupit, Majk i ftuar në studion e Why?Not në RTV Ora u shpreh se nuk është shkëputur nga Babastars, por thjesht nuk ekziston si emër.

Majk: Nuk jam shkëputur, pro thjesht Babastars si emër nuk ekziston. Babastar është histori sepse jemi në 2022 dhe gjithçka ka evoluar dhe nuk është më koha e grupeve. Ne të gjithë kemi raport shumë të ngushtë kolegial dhe shoqëror, jemi bashkë shpesh herë, kur na jepet mundësia. Kur na jepet mundësia jemi bashkë me njëri-tjetrin dhe Babastasr si emër nuk ekziston, jo që jam shkëputur.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sipas raportit, shumë banorë të Mariupolit që janë arratisur në qytete të tjera po vdesin nga uria

Story i radhës

Iu fryhet barku pas seksit? Ja pesë arsyjet

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish