Majk paralajmëron këngën e re nga studio muzikore

Majk ka paralajmëruar këngën e re në rrjete sociale.

Reperi i njohur shqiptar i skenës muzikore, Majk, ka paralajmëruar projektin e ri.

Njoftimin për fansat e bëri përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale në Instagram.

Në publikimin e bërë, Majk shihet në studio muzikore duke pozuar për kamerën. Ai shihet i ulur në një karrigë teksa përball e ka një mikrofon muzikor.

Majk së fundi është duke shijuar suksesin e duetit me Ghetto Geasy i cili u mirëprit nga fansat e tyre dhe deri më tani ka mbledhur rreth 4.3 milionë klikime.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Gjermani, shënohet niveli më i ulët i imigracionit për shkak të COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

India ka tashmë 12 milionë raste të regjistruara me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian