Magleshov: Ky është aktgjykimi i tretë i rrëzuar për Mijallkovin, çështjet po vjetrohen

Shkup, 20 Dhjetor – Gazetari Vasko Magleshov sonte në emisionin “Click Plus” në TV21 ka theksuar se vendimi i Apelit për rrëzimin e aktgjykimit për Sasho Mijallkovin është i treti me radhë.

 

Sipas tij, disi po shkon drejt parashkrimit të lëndëve, sepse gjyqësori ynë nuk mund të japë rezultate në një periudhë të shpejtë kohore. 

“Ky është aktgjykimi i tretë i rrëzuar me radhë, çfarë do të thotë? Ndoshta është rastësi, mbase jo, ne vetëm mund të spekulojmë…”, tha Magleshov.

Burimi: zhurnal.mk

Story i mëparshëm

Asfaltimi i çuditshëm i rrugës që lidhë Orllanin me Prishtinën

Story i radhës

2 viktima dhe 3 të plagosur në aksidente

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish