Madheshtia e festës së BDI-së, komenton Visar Ademi: Opozitë koti

Opinionisti dhe ekonomisti Visar Ademi ka komentuar festën e BDI duke hedhur akuza ndaj partive opozitare.

“Opozitë koti! Në vend që ti bëj “desant” dmth me i’a vjedh skenën BDIse në koncert p.sh. me 100 të rinj që do shpalosnin pankarta për krejt keq-bërjet dhe skandalet e pushtetit ashtu siç bëjne protestuesit e vërtetë (nëpër botë) ato dalin në press konferenca patetike për të treguar se sa kushton koncerti. Me këtë kapacitet që kanë gjynah edhe ato 2-3 komuna që i udhëheqin…Biles edhe ato shumë i kanë”, shkrun Ademi në një koment në Fejsbuk.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Paralajmërohen përmbytje për javën e ardhshme në Kosovë, priten stuhi shiu e breshër

Story i radhës

Dybala në qendër të vëmendjes

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish