Lyoni eliminon Porton

Lyoni kualifikohet në çerekfinale të Europa League në futboll. 

Lyoni si vendas barazon me rezultat 1:1 me Porton, por falë fitores (1:0) në takimin e parë kualifikohet më tej.

Futbollisti Dembele shënon në minutën e 13-të për Lyonin dhe Pepe në atë të 27-tën për Porton.

Lyoni shkon më tej dhe synon finalen e madhe të kësaj gare.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Grubi: Çdo ditë akuzojnë, por disa deputetë të opozitës kanë harxhuar më shumë se ministrat

Story i radhës

“Ama sot ti…”/ Donald Veshaj bën sërish lëmsh rrjetin me postimin e tij të fundit, me kë prej ish të dashurave e ka aktori i humorit?

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish