Luhet në tri ditë të ndryshme

Është caktuar orari i ndeshjeve të xhiros së 22-të në Superligë.

Kjo xhiro do të zhvillohet në tri ditë, me ndeshjen hapëse Trepça’89 – Prishtina, që luhet të shtunën.

Ndërkohë, dy ndeshje luhen të dielën dhe dy tjera të hënën.

Të dielën Drita pret Besës, ndërsa Llapi do të jetë nikoqirë i Ballkanit.

Për të hënën janë programuar ndeshjet Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli.

Superliga – Java e 22-të

E shtunë, 27 shkurt

Trepça’89 – Prishtina (13:00)

E diel, 28 shkurt

Drita – Besa

Llapi – Ballkani (13:30)

E hënë, 1 mars

Drenica – Gjilani (13:00)

Arbëria – Feronikeli (13:00).

Ngjarja paraprake

Mickoski: Kemi informata se Mijallkovi arriti në Beograd dhe u kthye pas

Ngjarja e ardhëshme

Sasho Mijallkov shpallet fajtor dhe dënohet me 12 vjet burg

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian