Luftonte prej ditësh me Covid-19, humb jetën një tjetër mjek

Mjeku anestezist-reanimator Mihal Kreci ka humbur jetën pas infektimit me Covid-19.

Kreci ka humbur jetën mëngjesin e sotëm.

Prej ditësh mjeku po luftonte me virusin, në gjendje kritike shëndetësore ku mbahej në jetë dhe asistencë respiratore maksimale.

Tritan Shehu ka ngushëlluar familjen Kreci.

Ngjarja paraprake

Sot, Prishtina e pret Ballkanin në derbin e javës së 18-të

Ngjarja e ardhëshme

Izraelitët në protesta kërkojnë dorëheqjen e Netanyahut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian