Luana Vjollca konfirmon bashkëpunimin me MC Kreshën, sjell një pjesë të shkurtër të klipit

Një tjetër bashkëpunim nga dy artistë të estradës shqiptare është drejt finalizimit.

Bëhet fjalë për moderatoren dhe këngëtaren, Luana Vjollca dhe reperin, MC Kresha të cilët janë në përgatitje të një kënge të re.

Bashkëpunimin e tyre e ka konfirmuar Luana teksa ka publikuar një pjesë të shkurtër të klipit të tyre.

Kënga mban titullin “Nuk o ka ma qet” dhe prezantuesja duket tejet joshëse në një fustan me lule teksa pranë saj ndodhet edhe reperi nga Mitrovica.

Dyshja nuk ka zbuluar datën e lansimit të projektit por kjo pritet të ndodh shumë shpejt.

Ndërkohë, kujtojmë që Luana së fundmi ka publikuar disa këngë të njëpasnjëshme nga projekti “Thuaje”.

Në anën tjetër, Luanën ka kohë që nuk e shohim pjesë të ekraneve televizive që kur u largua nga Top Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rritet numrin e të vdekurve pas sulmeve me raketa në Odesa

Story i radhës

Sovrani kërkon themelet e një dijeje të vlefshme në Kosovë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish