Luana Vjollca arrin suksesin e radhës, fiton medalje nga Youtube!

Luana Vjollca ka zbuluar se fitoi medalje nga kanali Youtube.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është e angazhuar në shumë gjëra.

E zënë me punë për emisionin e saj, projektet muzikore, asaj po i del kohë që të jetë aktive edhe në rrjete sociale.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo ka bërë me dije lajmin se ajo ka arritur një sukses të madh.

“Shume e lumtur qe tek cepi i dedikuar i kupave ne shtepine time te shtoj kete “medalje” nga ‘Youtube”, shkroi ajo  në postimin e bërë.

Luana tregoi se ishte tejet e lumtur për këtë arritje pasi kanali i saj i Youtube grumbulloi më shumë se 100 mijë ndjekës.

Image
Image
Ngjarja paraprake

SHBA, çdo ditë 10 meksikanë vdesin nga koronavirusi

Ngjarja e ardhëshme

Chiellini dhe Demiral të gatshëm për lojë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian